Wszystkie opinie pochodzą od klientów Pyszne.pl, którzy zamówili z Tutto Pizza Pasta. Chcesz wiedzieć więcej? Dowiedz się więcej
Jerzy
19 cze 2026 o 20:47
Było smacznie, miła obsługa
Jakub
1 cze 2026 o 19:44
dobre
Kevin
31 maj 2026 o 20:34
Mega dobre jedzenie i miła obsługa pozdrawiam
Monica
17 maj 2026 o 11:46
Więcej jak słabo, pizza nie dotarła na wskazany adres a na aplikacji pisalo ze zostala dostarczona.Nie można było się dodzwonić do kuriera ani do restauracji. Brak zwrotu pieniędzy.
Magdalena
16 maj 2026 o 19:48
Bardzo dobre, natomiast ceny mocno przesadzone
Urantówka
7 maj 2026 o 14:55
Jedzenie przepyszne Pan Dostawca bardzo sympatyczny.